Постійні комісії

Відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Утворити 3 постійні комісії сільської ради:

1.1. З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ЕТИКИ, ГЛАСНОСТІ, СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ, ЗАКОННОСТІ І ПРАВОПОРЯДКУ в складі 3 депутатів:

• Салюк Ніна Володимирівна
  • Денисова Людмила Василівна
  • Кудінова Ніна Іванівна

Головою комісії обрати Денисову Людмилу Василівну, депутата сільської ради від виборчого округу №8

1.2. З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ, ФІНАНСІВ, РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ НАДР, ДОВКІЛЛЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ в складі 4 депутатів:

• Спірідонової Оксани Олексіївни
  • Білаву Ніну Василівну
  • Майбороду Валентину Іванівну
  • Сметанюк Олену Михайлівну

Головою комісії обрати Спірідонову Оксану Олексіївну, депутата сільської ради від виборчого округу №4

1.3. З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ»Я, ДИТИНСТВА, МАТЕРИНСТВА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ЗАЙНЯТОСТІ, РОБОТИ З ВЕТЕРАНАМИ в складі 4 депутатів:

• Хміль Людмилу Григорівну
  • Мосєжного Івана Петровича
  • Кудінову Інну Федорівну
  • Паршенко Галину Василівну

Головою комісії обрати Паршенко Галину Василівну, депутата від виборчого округу №7