Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Наддністрянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04327011) був реорганізований і увійшов до складу Мурованокуриловецької громади

Члени виконавчого комітету

Відповідно до пункту 5 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Утворити виконавчий комітет Наддністрянської сільської ради у складі 9 чоловік.

2. Обрати членами виконавчого комітету:

• Денисову Надію Василівну
  • Бронь Василя Васильовича
  • Осінську Марину Борисівну
  • Драбату Олену Леонідівну
  • Яковенко Людмилу Василівну
  • Тарасюка Петра Степановича
  • Захарчук Олену Михайлівну
  • Драбатого Анатолія Петровича
  • Білаву Валентину Василівну

3. На основі пункту 3 статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради обрати Бронь Василя Васильовича, Тарасюка Петра Степановича.

4. Відповідно до пункту 4 статті 50 та пункту 5 статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» функції секретаря виконавчого комітету доручити здійснювати секретарю сільської ради Осінські Марині Борисівні.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування